Kommenteeri

CityKardi ühe tunni meeskonnavõistlus - 10. märtsil

CityKardi ühe tunni meeskonnavõistlus toimub sel pühapäeval, 10. märtsil.

Võistkonna suurus on 1-4 liiget. 

Võistluse enda raames kvalifikatsiooni ei ole, selle saab iga osaleja sõita välja võistluse toimumise päeva jooksul. Arvesse läheb võistkonna liikme kiireim ringiaeg, mis on sõidetud võistluse toimumise nädala jooksul, so vahemikus 06.-10.03. Kvalifikatsiooniks sobivate sõitude arv ei ole piiratud. 

Stardijärjekorras on esimesel positsioonil kiireima kvalifikatsiooniringi sõitnud võistkond. 

Võistlussõidu start pühapäeval kell 1700, sõidu pikkus 1 tund, osavõtutasu €85/võistkond. Osaleda saab maksimaalselt 6 võistkonda.

CityKart annab endast parima, et kardid oleks võrdsed ja neil ei oleks tehnilisi rikkeid, kuid arusaadavalt ei ole selle täielik tagamine võimalik. Kardid antakse sõitjatele juhuvaliku teel rajapersonali poolt ning need otsused on täpselt sellised, nagu nad juhtuvad olema. Sõitude ajal võib ette tulla tehnilisi probleeme, kuid kõik pooled mõistavad, et tegemist on tehnikaspordiga, mistõttu on selliste asjade juhtumine tõenäoline ning sellest tulenevalt ei ole ühelgi osalejal õigust nõuda saamata jäänud sõidu hüvitamist ega saavutamata jäänud tiitlite omistamist.

Võistkondade registreerimine kohapeal ja aadressil kontakt@citykart.ee, info tel +372 52 33 989. Registreerimine pannakse lukku pühapäeval, 10. märtsil, kell 1630.

Lisa kommentaar

Email again: